Подільсько-Буковинський експрес… (3-денний тур Чернівці, Кам’янець-Подільський, Хотин, Кришталева печера (Кривче))

Цена: Дней: Заказать тур

Подільсько-Буковинський експрес… (3-денний тур Чернівці, Кам’янець-Подільський, Хотин, Кришталева печера (Кривче))

Ваше имя

Email

Телефон

Тур

Программа тура
Даты тура
Документы
Галерея тура

День 1 (07.03.2020)

Прибуття групи на залізничний вокзал м.Чернівці.

Зустріч групи представником. Посадка в транспорт. Переїзд до місця сніданку. Сніданок.

Початок екскурсійної програми. Переїзд до міста Хотин (Чернівецька обл.). Екскурсія-знайомство з Хотинською фортецею.

Могутня Хотинська фортеця – зразок середньовічного військового зодчества України, одне з семи чудес України, неприступна твердиня на Дністрі, що побачила жорстокі історичні битви і сьогодні приваблює туристів з усього світу. Її 40-метрові стіни досі зберігають сліди великих битв і є мовчазними свідками великих перемог і поразок. Саме тут у 1621 році українсько-польське військо зупинило турецьку навалу, позбавивши Європу від уярмлення турками. Тут відбулася битва, легенди про яку існують досі: 300 тисяч турків і 100 тисяч татар під керівництвом султана Османа ІІ виступили проти лише 57 тисяч поляків Яна Кароля Ходкевича та 40 тисяч козаків Петра Сагайдачного. Завдяки своєму героїчному минулому та вдалому розташуванню, Хотинська фортеця прославилася і у відомих кінострічках «Захар Беркут», «Три мушкетери», «Тарас Бульба», «Айвенго» і багатьох інших.

Після завершення екскурсії – трохи вільного часу для сувенірного шопінгу.

Переїзд до невеличкого села Кривче (Борщівський район, Тернопільська обл.). Смачний обід у гостинних господарів місцевої колиби.

Екскурсія до Кришталевої печери та знайомство з її казковими жителями.

Печера «Кришталева» – одна із найбільших гіпсових печер на території Європи. Це ціла розгалужена система гіпсових ходів, вимитих підземними водами 20 млн. років тому. Протягом усього екскурсійного маршруту, а це близько 2,5 км., зустрічаються безліч кристалів найрізноманітніших кольорів та форм. У хитромудрих статуях природи фантазія дозволяє побачити буйвола, квітку, орла, слона, ящірку і ще багато інших несподіваних образів. Є в печері і дивовижний камінь бажань і, не менш дивовижний, камінь-анальгін, що лікує головний біль. Весь маршрут по печері абсолютно безпечний і повністю електрифікований.

Переїзд до Кам’янця-Подільського. Заселення у готель. Вечеря. Вільний час. Ночівля.

День 2 (08.03.2020)

Сніданок в кафе готелю.

Зустріч з екскурсоводом. Пішохідна екскурсія історичним центром Кам’янця-Подільського. Знайомство з історією та архітектурою Старого міста, а також відвідання “туристичної перлини» – Кам’янець-Подільської фортеці.

Кам’янець-Подільський – місто, що по праву входить до переліку Семи чудес України і посідає третє місце в Україні (після Києва та Львова) за кількістю історичних та культурних пам’яток. Близько 200 найцінніших об’єктів зберігають таємниці колись могутнього стародавнього міста, розташованого на кам’яному острові, який з усіх боків омиває річка Смотрич. Гуляючи мощеними вуличками, серед старовинних будинків, мимоволі переносишся на кілька століть назад, занурюючись в атмосферу цього древнього міста. Головною екскурсійною «перлиною» міста є Кам’янець-Подільська фортеця, що вже сотні років височіє на скелястому мисі між двома берегами річки Смотрич. Одинадцять могутніх веж утворюють замковий комплекс, і кожна з них має свою історію та цікаву назву. Завдяки неприступності, створеній спільним зусиллями людини і природи, Кам’янець-Подільську фортецю ще називають “побудованою рукою Бога”.

Обід в кафе у центрі Старого міста.

Вільний час для сувенірного шопінгу, фотосесій, прогулянок.

Збір групи в центрі Старого міста (біля Ратуші). Вечеря в одному із закладів (Старе місто).

Після вечері група запрошується до участі у незабутній костюмованій нічній екскурсії «Полювання на відьом» (тривалість 1,5-2 год.). У супроводі чарівної Відьмочки Ви спробуєте розгадати таємниці містичних історій Кам’янця-Подільського, відвідаєте підземелля, зустрінете чарівних персонажів, дізнаєтесь, де «працював» кам’янецький кат, лише в світлі смолоскипа пройдетесь самими темними вулицями і, нарешті, дізнаєтесь про страшні спалення відьом… Чи живі досі кам’янецькі відьми і чим займаються…

По завершенні екскурсії – повернення до готелю. Ночівля.

День 3 (09.03.2020)

Сніданок в кафе готелю. Звільнення номерів. Посадка в транспорт. Переїзд до м.Чернівці.

Зустріч з екскурсоводом. Початок пішохідної екскурсії по місту Чернівці.

Оглядова пішохідна екскурсія «Чернівці – серце Буковини» – це знайомство з унікальним містом, де переплелись культури Європи та Сходу, де вулиці підмітали букетами троянд, де щодня опівдні з будівлі Ратуші на всі чотири сторони світу сурмач виграє «Чарівну Марічку»,  де посеред міста пришвартувався будинок-корабель, а на одній із площ Гулівер залишив свого велика.

Продовження екскурсійної програми: екскурсія-знайомство з «архітектурною перлиною» Чернівців – архітектурним ансамблем будівлі Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича (тривалість екскурсії 40 хв.).

Український Хогвартс, творіння відомого чеського архітектора Йосифа Главки, колишня Резиденція митрополитів Буковини і Далмації, пам’ятка архітектури національного значення, включена у список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО вражає своєю вишуканістю, розкішшю та красою. В архітектурний комплекс входить група з трьох головних будівель, які розташовані навколо дуже красивої площі. Будівництво цього шедевру розпочалось у 1864 році і тривало цілих 18 років. Спеціально для зведення будівлі були відкриті два цегельних заводи і один черепичний, а також нові каменоломні. Кожна цеглина цієї будівлі перевірялася на звук, а майстри укладали їх настільки уважно, що не дозволяли собі перевищувати план більше ста цеглин удень. Будівельники приїжджали з Праги, Відня, та інших міст Австро-Угорщини. Сьогодні, під час екскурсії Університетом є можливість оглянути Храм Трьох Святителів, Мармурову, Блакитну, Червону зали та дендропарк.

Після екскурсії, Ви завітаєте на смачний обід до затишного закладу неподалік Університету.

Після обіду – трансфер до залізничного вокзалу (поїзд 136, відпр. о 15:35 год.).

Вартість туру 4335 грн./особа

До вартості туру входить:

-розміщення у готелі (2 доби);

-екскурсійне та транспортне обслуговування згідно програми туру;

-нічна костюмована екскурсія «Полювання на відьом»;

-харчування (3 сніданки, 3 обіди 2 вечері);

-вхідні квитки по програмі (2 фортеці, печера, Університет).